Brezplačen seminar Robert Rolih o vlaganju denarja
Silva Požlep in Robert Rolih

Brezplačen seminar Robert Rolih o vlaganju denarja

Robert Rolih je eden prvih podjetnikov, ki verjame v naše društvo in nas podpre, ko ga res rabimo. Vedno se nam odzove, če imamo vprašanja in nam svetuje kratko, jedrnato ter iskreno. Ne skriva izkušenj.

 

Pred enim letom sem ga na obline izobraževanju vprašala, kaj svetuje glede vlaganja mladim, predvsem našim študentom na praksi. Dejal je, da naj vlagajo znanje in veščine, ki jih bodo lahko prodali. Nam, vodstvu društva pa je svetoval, da se najprej izurimo v prodaji. Sledili smo njegovim seminarjem o prodaji in tudi se odločili za seminar Mojstri investiranja. Tega seminarja sva se udeležila dva prostovoljca iz vodstva društva in odnesla resnično veliko. Robert je obljubil, da po tem seminarju ne bomo več rabili nobenega seminarja o vlaganju več. To drži. V Sloveniji ljudje nimamo pojma glede investiranja in vlaganja ter glede denarja, ker nas je sistem tako naučil. Robert je presegel vse to že kot mlad fant, danes je mlad mož, ki je v samem vrhu vseh mojstrov investiranja na svetu. Zato toplo priporočamo vsem, ki še nikoli niste obiskali nobenega njegovega seminarja o denarju, vlaganju, investiranju, da se udeležite njegovega brezplačnega seminarja, ki vam bo zagotovo odprl oči na preprost in razumljiv način. Robert Rolih vam bo povedal stvari, ki jih še nikoli niste slišali niti razumeli. Resnično si lahko rešite osebne in družinske finance. Večina podjetnikov pa se lahko nauči pravega biznisa in vlaganja, obračanja denarja, ko razumejo, kako denar nastaja. Ne s tiskanjem, ne, ne, takrat denar zgublja vrednost. Denar je treba znati narediti. V našem društvu smo posamezniki začeli z vlaganji po njegovem nasvetu z zelo majhnimi, skoraj smešnimi zneski. Pi enem letu skromnega vlaganja se je znesek potrojil. Juhej, zdaj moramo znati smo še denar zaslužiti in smo zmagali. Želim si, da bi to znal vsak Slovenec in vsaka Slovenka, potem nam bo vsem dobro.

Za brezplačen seminar se prijavite na tej povezavi

Dodaj odgovor