Rok Pavlin in OPENIT prodajna delavnica

Rok Pavlin in OPENIT prodajna delavnica

Izobraževanje je res nekaj izjemno pomembnega v življenju. Z njim začnemo v zibelki in za nekatere se nikoli ne konča. V našem društvu še kako cenimo vsakršno vrhunsko znanje, zato smo zaprosili za donacijo na delavnici Trening napredne prodaje podjetja OPENIT, ki jo je vodil izjemno uspešni prodajni in mentor Rok Pavlin. Seveda smo prej preverili kakovost izobraževanja, saj veste, časa poleg prostovoljstva ni ravno veliko na pretek. Odločili smo se zaradi obljube, da bomo delali v zelo majhni skupini in sicer na lastnih projektih oziroma produktih. Ker je naše društvo res specifično, se nam je zdela to enkratna priložnost za napredek in delo na naših novih inovativnih produktih namenjenih nevladnim organizacijam ter podjetjem.

 

Delavnica je bila res izjemna. Rok Pavlin je uspešen tržnik iz prakse s pravno podlago, pa še odličen mentor, ki zna povedati, da ga razume vsak na preprost in jedrnat način. Njegova odlika je, ko komentira nekaj, kar narediš ne prav dobro, da takoj pomaga najti konkretne, inovativne in udarne rešitve. Rezultati njegovih prizadevanj z našim društvom so bili takojšnji. Besedila, ki smo jih pisali z namenom pridobivanja sredstev so začela rojevati bistveno boljše rezultate, kot do sedaj. Naša dolgoletna praksa v zvezi s pisanjem besedil se je le še izpopolnila in sedaj lahko še bolj pomagamo tako nevladnim organizacijam, kot podjetjem pri njihovi predstavitvi in trženju. Rok Pavlin nas je spremljal še precej časa po delavnici in pomagal pri kreiranju besedil in svetoval še pri drugih projektih v zvezi z oglasnim prostorom. Toplo priporočamo vrhunske delavnice podjetja OPENIT.

 

Več o Roku Pavlinu in podjetju OpenIT >>