Spletna stran – Zavod Odprta dlan

Spletna stran – Zavod Odprta dlan

Zavod odprta dlan

Zavod Odprta dlan ali Zavod za kvaliteto življenja in avtonomijo posameznika Odprta Dlan je bil ustanovljen z namenom zagotavljanja visokokakovostnega, učinkovitega in cenovno dostopnega svetovanja ljudem, da se soočijo z vsemi preprekami in ovirami ter da v popolnosti izkoristijo vse priložnosti, ki jih ponuja življenje. Vodstvo zavoda je zaupalo izdelavo nove spletne strani našemu društvu. Dosegljiva je na naslovu http://www.zod.si/.

Spletno stran je v celoti pod našim mentorstvom izdelala prostovoljka Vesna Klopčič. Gre za njen prvi projekt v našem društvu. Vesna Klopčič je kot samouk pri izdelavi te spletne strani pokazala izjemno znanje, talent in zanimanje za spletne strani. Izdelala jo je v dogovorjenem roku brez kakršnikoli težav, pri čemer je bila celotna podoba strani prepuščena njenim idejam. Z njenim delom smo zadovoljni na društvu in tudi naročnik. Vesna pa je pridobila dragoceno znanje za osebno poslovno rast ter kompetence na področju vrhunskega izdelovanja spletnih strani.

 

zavod odprta dlan

Close Menu