Spletna stran – Zavod Odprta dlan

Spletna stran – Zavod Odprta dlan

Zavod odprta dlan

Zavod Odprta dlan ali Zavod za kvaliteto življenja in avtonomijo posameznika Odprta Dlan je bil ustanovljen z namenom zagotavljanja visokokakovostnega, učinkovitega in cenovno dostopnega svetovanja ljudem, da se soočijo z vsemi preprekami in ovirami ter da v popolnosti izkoristijo vse priložnosti, ki jih ponuja življenje. Vodstvo zavoda je zaupalo izdelavo nove spletne strani našemu društvu. Dosegljiva je na naslovu http://www.zod.si/.

Spletno stran je v celoti pod našim mentorstvom izdelala prostovoljka Vesna Klopčič. Gre za njen prvi projekt v našem društvu. Vesna Klopčič je kot samouk pri izdelavi te spletne strani pokazala izjemno znanje, talent in zanimanje za spletne strani. Izdelala jo je v dogovorjenem roku brez kakršnikoli težav, pri čemer je bila celotna podoba strani prepuščena njenim idejam. Z njenim delom smo zadovoljni na društvu in tudi naročnik. Vesna pa je pridobila dragoceno znanje za osebno poslovno rast ter kompetence na področju vrhunskega izdelovanja spletnih strani.

 

zavod odprta dlan